Šis 1.4 MT (86 hp) variklis buvo montuojamas E11 Hečbekas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 128Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1386cm3 |
| Variklio galia | 86bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4083mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1550mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1167kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1546kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.3litre |
| Degalų bako talpa | 46litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 870km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 9.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.