Šis 1.2 DIG-S CVT (98 hp) variklis buvo montuojamas E12 Hečbekas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1695mm |
| Ilgis | 4100mm |
| Aukštis | 1530mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Min. bagažinės talpa | 326litre |
| Maks. bagažinės talpa | 326litre |
| Galinė ašis | 1485mm |
| Prošvaisa | 132mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1185kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1510kg |
| Tūris / talpa | 325kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1198cm3 |
| Variklio galia | 98bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 147Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 172km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.2litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 7.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.