Šis 1.6 MT (103 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Pickup kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 103bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 148Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 79.5mm |
| Stūmoklio eiga | 80.5mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.25m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4499mm |
| Plotis | 1735mm |
| Aukštis | 1554mm |
| Važiuoklės bazė | 2905mm |
| Priekinė ašis | 1466mm |
| Galinė ašis | 1458mm |
| Prošvaisa | 177mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1083kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1918kg |
| Tūris / talpa | 800kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 940/1160kg |
| Permitted road-train weight | 2568kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1807x1374x535mm |
| Loading height | 578mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Beam, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 9.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.