Šis 2.5 Turbo dCi MT AWD (133 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Double Cab pickup kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5045mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1715mm |
| Važiuoklės bazė | 2950mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1505mm |
| Prošvaisa | 230mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1810kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2860kg |
| Tūris / talpa | 1051kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1380/1800kg |
| Permitted road-train weight | 3000kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1485x1390x435mm |
| Loading height | 800mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2488cm3 |
| Variklio galia | 133bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 304Nm |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 168km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.2litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 720 to 880km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.7second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Miestas | 12 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.