Šis 2.0 Xtronic (131 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Compact Cargo van 5-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 590km |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 131bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 188Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90.1mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.19m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4732mm |
| Plotis | 1730mm |
| Aukštis | 1872mm |
| Važiuoklės bazė | 2926mm |
| Priekinė ašis | 1524mm |
| Galinė ašis | 1519mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1475kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2155kg |
| Tūris / talpa | 680kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2103x1392x1346mm |
| Loading height | 536mm |
| Cargo compartment volume | 3.5m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.