Šis 2.5 dCi MT (174 hp) variklis buvo montuojamas R51 SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 403Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2488cm3 |
| Variklio galia | 174bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4740mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1865mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 238mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2091litre |
| Min. bagažinės talpa | 515litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 2793kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2132kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 700 to 1 050km |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.5second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 13.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.