Šis 2.8 TD MT (116 hp) variklis buvo montuojamas Y60 Crossover 3-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4249mm |
| Plotis | 1801mm |
| Aukštis | 1800mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Priekinė ašis | 1529mm |
| Galinė ašis | 1529mm |
| Prošvaisa | 213mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1920kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2500kg |
| Tūris / talpa | 580kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2826cm3 |
| Variklio galia | 116bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Axle |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
| Degalų bako talpa | 95litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 850km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 150km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.6second |
| Miestas | 16.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.