Šis 4.2 TD MT (160 hp) variklis buvo montuojamas Y61 Crossover 5-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 330Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 4169cm3 |
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 96mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4910mm |
| Plotis | 1930mm |
| Aukštis | 1865mm |
| Važiuoklės bazė | 2970mm |
| Priekinė ašis | 1605mm |
| Galinė ašis | 1625mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2226litre |
| Min. bagažinės talpa | 305litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2350kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2810kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 150km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 95litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 860km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Miestas | 23 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.