Šis 5.6 AT 4WD (405 hp) variklis buvo montuojamas Y62 SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 78 |
| Ilgis | 5140mm |
| Plotis | 1955mm |
| Aukštis | 1938mm |
| Važiuoklės bazė | 3075mm |
| Priekinė ašis | 1706mm |
| Galinė ašis | 1704mm |
| Prošvaisa | 275mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3170litre |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2745kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3395kg |
| Tūris / talpa | 710kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1650/2030kg |
| Permitted road-train weight | 7000kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5552cm3 |
| Variklio galia | 405bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 560Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 98mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.5litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 910km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Self-adjusting shock absorbers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Self-adjusting shock absorbers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Miestas | 24.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.