Šis 1.8 MT (114 hp) variklis buvo montuojamas P11 [Restyling] Universalas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1720mm |
| Ilgis | 4580mm |
| Aukštis | 1410mm |
| Važiuoklės bazė | 2601mm |
| Priekinė ašis | 1471mm |
| Min. bagažinės talpa | 464litre |
| Galinė ašis | 1461mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1310kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1780kg |
| Tūris / talpa | 470kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1650litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1769cm3 |
| Variklio galia | 114bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 158Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 191km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 1 000km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 11.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.