Šis 1.8 GTI MT (140 hp) variklis buvo montuojamas N14 Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 167Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1839cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 400RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4145mm |
| Plotis | 1670mm |
| Aukštis | 1385mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1435mm |
| Galinė ašis | 1425mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1110kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1385kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 980km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 10.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.