Šis 2.0 CVT 4WD (141 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Pakrauto automobilio svoris | 2215kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1583kg |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Važiuoklės bazė | 2765mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Kėbulas | SUV |
| Prošvaisa | 200mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Aukštis | 1645mm |
| Ilgis | 4541mm |
| Plotis | 1780mm |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1175/1215kg |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.2litre |
|---|---|
| Kuras | 95 RON |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 960km |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Sukimo momentas | 196Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Variklio galia | 141bhp |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 12.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.