Šis 2.0 CVT FWD (140 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4321mm |
| Plotis | 1781mm |
| Aukštis | 1621mm |
| Važiuoklės bazė | 2629mm |
| Priekinė ašis | 1539mm |
| Galinė ašis | 1549mm |
| Prošvaisa | 239mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1513litre |
| Min. bagažinės talpa | 411litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1378kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1960kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90.1mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 196Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 050km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Miestas | 12.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.