Šis 2.0 MT (211 hp) variklis buvo montuojamas R31 GTS-R coupe 2-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1985m. iki 1989m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4660mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1364mm |
| Važiuoklės bazė | 2616mm |
| Priekinė ašis | 1424mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1345kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 211bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 70mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 246Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | Benzinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 100km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.