Šis 2.5 MT (180 hp) variklis buvo montuojamas R32 Coupe 2-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 226Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 72mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4530mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1325mm |
| Važiuoklės bazė | 2615mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1360kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 14.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.