Šis 2.5 AT 4WD (190 hp) variklis buvo montuojamas R33 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4720mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2720mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1460kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2499cm3 |
| Variklio galia | 190bhp |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 72mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 231Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.8litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Vidurkis | 13 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.