Šis 3.5 GT AT (280 hp) variklis buvo montuojamas V35 Kupė kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4640mm |
| Plotis | 1815mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 125mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1530kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 280bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 363Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.6litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Vidurkis | 13.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.