Šis 2.5 GT AT 4WD (215 hp) variklis buvo montuojamas V35 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4675mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1510mm |
| Galinė ašis | 1515mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1580kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2495cm3 |
| Variklio galia | 215bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 73mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 270Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.8litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Vidurkis | 11.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.