Šis 2.4 MT 4WD (124 hp) variklis buvo montuojamas R20 Crossover 5-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4585mm |
| Plotis | 1735mm |
| Aukštis | 1810mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1455mm |
| Galinė ašis | 1430mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1900litre |
| Min. bagažinės talpa | 115litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2580kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2389cm3 |
| Variklio galia | 124bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 96mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Sukimo momentas | 197Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.3second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.