Šis 5.6 AT (317 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation King Cab pickup 4-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.7litre |
| Degalų bako talpa | 105litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 800km |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 5552cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 317bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 900RPM |
| Sukimo momentas | 522Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5695mm |
| Plotis | 2002mm |
| Aukštis | 1946mm |
| Važiuoklės bazė | 3551mm |
| Priekinė ašis | 1715mm |
| Galinė ašis | 1715mm |
| Prošvaisa | 287mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2253kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2942kg |
| Min. bagažinės talpa | 1608litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1608litre |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.