Šis 1.4 Turbo MT AWD (140 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Opel buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4278mm |
| Plotis | 1777mm |
| Aukštis | 1658mm |
| Važiuoklės bazė | 2555mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1372litre |
| Min. bagažinės talpa | 356litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1447kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1858kg |
| Tūris / talpa | 411kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1364cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 900 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 200Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1850up to 4 900 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 186km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.3litre |
| Degalų bako talpa | 54litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 060km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Miestas | 10 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.