Šis 1.4 MT HDi (70 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 40litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.1litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.8litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.4second |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 980km |
| Pakrauto automobilio svoris | 1582kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1168kg |
| Prošvaisa | 120mm |
| Galinė ašis | 1434mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1050litre |
| Min. bagažinės talpa | 175litre |
| Priekinė ašis | 1435mm |
| Važiuoklės bazė | 2315mm |
| Aukštis | 1620mm |
| Ilgis | 3731mm |
| Plotis | 1686mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Kėbulas | Minivenas |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
|---|---|
| Stūmoklio eiga | 73.7mm |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Variklio galia | 70bhp |
| Tūris / talpa | 1398cm3 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Miestas | 6.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.