Šis 1.4 MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 111Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1361cm3 |
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3564mm |
| Plotis | 1590mm |
| Aukštis | 1369mm |
| Važiuoklės bazė | 2385mm |
| Priekinė ašis | 1387mm |
| Galinė ašis | 1309mm |
| Maks. bagažinės talpa | 564litre |
| Min. bagažinės talpa | 215litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 820kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1220kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 178km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.2second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 830km |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 11.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.