Šis 1.1 MT (50 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3705mm |
| Plotis | 1560mm |
| Aukštis | 1376mm |
| Važiuoklės bazė | 2420mm |
| Priekinė ašis | 1350mm |
| Galinė ašis | 1300mm |
| Maks. bagažinės talpa | 216litre |
| Min. bagažinės talpa | 216litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 780kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1124cm3 |
| Variklio galia | 50bhp |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 85Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Degalų bako talpa | 50litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 142km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17second |
| Vidurkis | 7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.