Šis 1.1 MT (54 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 770 to 1 110km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 154km/h |
| Tūris / talpa | 1124cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 54bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 88Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3705mm |
| Plotis | 1560mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2420mm |
| Priekinė ašis | 1350mm |
| Galinė ašis | 1300mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 745kg |
| Min. bagažinės talpa | 216litre |
| Maks. bagažinės talpa | 216litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 7.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.