Šis 1.6 MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Escapade wagon 5-doors kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 910km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 194km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Tūris / talpa | 1587cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 147Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78.5mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4028mm |
| Plotis | 1652mm |
| Aukštis | 1438mm |
| Važiuoklės bazė | 2442mm |
| Priekinė ašis | 1443mm |
| Galinė ašis | 1434mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1048kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1563kg |
| Tūris / talpa | 515kg |
| Min. bagažinės talpa | 313litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1136litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.