Šis 2.0 MT (138 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Universalas (5 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4028mm |
| Plotis | 1652mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2442mm |
| Priekinė ašis | 1443mm |
| Galinė ašis | 1434mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1136litre |
| Min. bagažinės talpa | 313litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1092kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1562kg |
| Tūris / talpa | 470kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 138bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4100RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 208km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 810km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.9m |
| Miestas | 13.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.