Šis 2.0 MT (138 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 820km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.3second |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 138bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4100RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3822mm |
| Plotis | 1652mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2442mm |
| Priekinė ašis | 1443mm |
| Galinė ašis | 1434mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1025kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1560kg |
| Tūris / talpa | 535kg |
| Min. bagažinės talpa | 245litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1130litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.