Šis 1.4 HDi MT (68 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3872mm |
| Plotis | 1669mm |
| Aukštis | 1444mm |
| Važiuoklės bazė | 2443mm |
| Priekinė ašis | 1445mm |
| Galinė ašis | 1433mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1130litre |
| Min. bagažinės talpa | 285litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1102kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1493kg |
| Tūris / talpa | 391kg |
| Permitted road-train weight | 2671kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1398cm3 |
| Variklio galia | 68bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 73.7mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 169km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 4.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 020 to 1 430km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Miestas | 5.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 4.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.