Šis 1.6 THP MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation CC cabriolet kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 860km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.6second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 240Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 85.8mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4037mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1393mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Priekinė ašis | 1467mm |
| Galinė ašis | 1468mm |
| Prošvaisa | 138mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1493kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1760kg |
| Tūris / talpa | 267kg |
| Min. bagažinės talpa | 145litre |
| Maks. bagažinės talpa | 145litre |
| Permitted road-train weight | 2650kg |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.