Šis 1.6 MT (200 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation GTi hatchback 3-doors kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 1 060km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.8second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 275Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1700RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3962mm |
| Plotis | 1739mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2538mm |
| Priekinė ašis | 1481mm |
| Galinė ašis | 1487mm |
| Prošvaisa | 123mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1160kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Tūris / talpa | 490kg |
| Min. bagažinės talpa | 285litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1152litre |
| Loading height | 688mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Cylindrical springs, With the effect of torque steer |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.