Šis 1.6 THP MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 240Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 85.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4365mm |
| Plotis | 1837mm |
| Aukštis | 1639mm |
| Važiuoklės bazė | 2613mm |
| Priekinė ašis | 1532mm |
| Galinė ašis | 1527mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1604litre |
| Min. bagažinės talpa | 656litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1459kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2020kg |
| Tūris / talpa | 561kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 1 030km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Miestas | 11.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.