Šis 2.0 BlueHDi AT (150 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2017m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4447mm |
| Plotis | 1841mm |
| Aukštis | 1620mm |
| Važiuoklės bazė | 2675mm |
| Priekinė ašis | 1593mm |
| Galinė ašis | 1601mm |
| Prošvaisa | 219mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2050kg |
| Tūris / talpa | 475kg |
| Min. bagažinės talpa | 520litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1482litre |
| Permitted road-train weight | 2650kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.8litre |
| Degalų bako talpa | 53litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 960 to 1 200km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 9.6km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 200second |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 370Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.67m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 6.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.