Šis 2.0 MT (143 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4479mm |
| Plotis | 1762mm |
| Aukštis | 1520mm |
| Važiuoklės bazė | 2612mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1400litre |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1325kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1720kg |
| Tūris / talpa | 395kg |
| Permitted road-train weight | 3200kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 200Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 1 000km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 12.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.