Šis 1.6 AT (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 950km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.8second |
| Tūris / talpa | 1587cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 147Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78.5mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4432mm |
| Plotis | 1757mm |
| Aukštis | 1544mm |
| Važiuoklės bazė | 2708mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1510mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1469kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1980kg |
| Tūris / talpa | 511kg |
| Min. bagažinės talpa | 520litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1875litre |
| Permitted road-train weight | 3200kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 13.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.