Šis 2.0 HDi 2-Tronic (140 hp) variklis buvo montuojamas T7 CC cabriolet kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 1 090km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.8second |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 340Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4440mm |
| Plotis | 1872mm |
| Aukštis | 1426mm |
| Važiuoklės bazė | 2605mm |
| Priekinė ašis | 1532mm |
| Galinė ašis | 1521mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1595kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2040kg |
| Tūris / talpa | 445kg |
| Min. bagažinės talpa | 226litre |
| Maks. bagažinės talpa | 403litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.