Šis 1.6 THP AT (135 hp) variklis buvo montuojamas T9 Hečbekas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4253mm |
| Plotis | 1863mm |
| Aukštis | 1457mm |
| Važiuoklės bazė | 2620mm |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Galinė ašis | 1553mm |
| Prošvaisa | 152mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1309litre |
| Min. bagažinės talpa | 470litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1255kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1780kg |
| Tūris / talpa | 525kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 221Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 205km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
| Degalų bako talpa | 53litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 1 020km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Cross beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 10.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.