Šis 2.4 MT 4x4 (170 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4635mm |
| Plotis | 1805mm |
| Aukštis | 1715mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1604litre |
| Min. bagažinės talpa | 441litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1715kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2290kg |
| Tūris / talpa | 575kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2360cm3 |
| Variklio galia | 170bhp |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 232Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4100RPM |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 97mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.4litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 790km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Miestas | 15.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.