Šis 3.0 MT (210 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Kupė kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 950km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.7second |
| Tūris / talpa | 2946cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 210bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 285Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4620mm |
| Plotis | 1780mm |
| Aukštis | 1349mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1510mm |
| Galinė ašis | 1519mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1460kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1910kg |
| Min. bagažinės talpa | 390litre |
| Maks. bagažinės talpa | 390litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.