Šis 2.2 MT (160 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4815mm |
| Plotis | 1868mm |
| Aukštis | 1399mm |
| Važiuoklės bazė | 2725mm |
| Priekinė ašis | 1579mm |
| Galinė ašis | 1575mm |
| Min. bagažinės talpa | 400litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1600kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1940kg |
| Maks. bagažinės talpa | 400litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2230cm3 |
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 650RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 96mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 220Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4150RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 222km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 67litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 1 340km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 12 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.