Šis 2.5 TD MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1985m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4900mm |
| Plotis | 1730mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1282kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1300kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2498cm3 |
| Variklio galia | 110bhp |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 150RPM |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 162km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.1second |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.