Šis 3.0 MT (200 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4765mm |
| Plotis | 1799mm |
| Aukštis | 1417mm |
| Važiuoklės bazė | 2800mm |
| Priekinė ašis | 1527mm |
| Galinė ašis | 1528mm |
| Prošvaisa | 100mm |
| Min. bagažinės talpa | 497litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1985kg |
| Maks. bagažinės talpa | 497litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2963cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 260Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.6second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.