Šis 1.6 HDi MT L2H1 (90 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] VU van kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Van |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Plotis | 1895mm |
| Ilgis | 5135mm |
| Aukštis | 1942mm |
| Važiuoklės bazė | 3122mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2880kg |
| Tūris / talpa | 1188kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2584x1600x1449mm |
| Cargo compartment volume | 6m3 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1560cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 145km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 950 to 1 210km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 9.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.