Šis 2.0 HDi MT (90 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1720mm |
| Ilgis | 4140mm |
| Aukštis | 1870mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Min. bagažinės talpa | 664litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2780litre |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1340kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1920kg |
| Tūris / talpa | 580kg |
| Permitted road-train weight | 3000kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 205Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1900RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 159km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.5litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 860 to 1 280km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.55m |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Miestas | 8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.