Šis 1.6 HDi MT L2 (90 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [2-й Restyling] VU van kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 900 to 1 150km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.4second |
| Tūris / talpa | 1560cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 215Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4628mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1842mm |
| Važiuoklės bazė | 2728mm |
| Prošvaisa | 154mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1395kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2195kg |
| Tūris / talpa | 800kg |
| Min. bagažinės talpa | 3700litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3700litre |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Cross beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 7.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.