Šis 1.6 MT (90 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Tepee minivan kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4380mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1801mm |
| Važiuoklės bazė | 2728mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1554mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Min. bagažinės talpa | 675litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1472kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2025kg |
| Maks. bagažinės talpa | 3000litre |
| Tūris / talpa | 553kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 990x1500x1250mm |
| Cargo compartment volume | 3m3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1587cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78.5mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 132Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.2litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 880km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.