Šis 1.6 HDi MT (92 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Tepee minivan kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 970 to 1 250km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.4second |
| Tūris / talpa | 1560cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 92bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 215Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4380mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1803mm |
| Važiuoklės bazė | 2728mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1554mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1404kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2040kg |
| Tūris / talpa | 636kg |
| Min. bagažinės talpa | 505litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2800litre |
| Permitted road-train weight | 2340kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 7.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.