Šis 2.5i AT (102 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Plymouth buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 61litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 760km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Tūris / talpa | 2501cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 102bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 183Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Monoinjection |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 104mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4600mm |
| Plotis | 1730mm |
| Aukštis | 1360mm |
| Važiuoklės bazė | 2630mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1265kg |
| Min. bagažinės talpa | 410litre |
| Maks. bagažinės talpa | 410litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 16.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.