Šis 3.8 AT SSE (205 hp) variklis buvo montuojamas 8 generation SE/SSE sedan 4-doors kėbule, kuris Pontiac buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 3791cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 205bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 305Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5107mm |
| Plotis | 1892mm |
| Aukštis | 1415mm |
| Važiuoklės bazė | 2815mm |
| Priekinė ašis | 1545mm |
| Galinė ašis | 1547mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1627kg |
| Min. bagažinės talpa | 506litre |
| Maks. bagažinės talpa | 506litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.