Šis 3.6 MT Carrera 4 (250 hp) variklis buvo montuojamas 964 Carrera coupe 2-doors kėbule, kuris Porsche buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 77litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 260km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5second |
| Tūris / talpa | 3600cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 250bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 100RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 100mm |
| Stūmoklio eiga | 76mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4250mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1320mm |
| Važiuoklės bazė | 2270mm |
| Priekinė ašis | 1380mm |
| Galinė ašis | 1375mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1450kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1710kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.